669 ₴
Машинка для стрижки волосся для дітей V-151 – це дитяча машинка для стрижки, яка використовує керамічне лезо з R-подібними зубами для стрижки дитячого волосся, не висмикуючи волосся і не дряпаючи шкіру. Має дуже низький рівень шуму та підходить для немовлят, дітей ясельного віку, дітей з аутизмом та сенсорно-чутливих дітей.
Характеристики:| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час автономної роботи, хв | 300 |
| Час заряджання акумулятора, хв | 150 |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Кількість насадок у комплекті | 3 |
| Кількість параметрів довжини стриження | 4 |
| Максимальна довжина стриження | 3 мм |
| Мінімальна довжина стриження | 1 мм |
| Насадки | 1; 2; 3 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Підлога | Жіночі; Чоловічі |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір | Блакитний |