Трипод триногу штатив DK-3888 з пультом Bluetooth та тримачем для телефону дозволить вам отримати знімки та відеоролики найвищої якості. Завдяки мікроліфту ви зможете налаштувати потрібну вам висоту. Ніжки оснащені спеціальними гумовими накладками із металевими шипами. Завдяки їм забезпечується максимальна стійкість на слизьких поверхнях.
В якості матеріалу для штатива виступає міцний та легкий сплав. У комплект поставки входить бездротовий пульт дистанційного керування. Він підключається через канал Bluetooth. Радіус дії пульта 10 метрів. Це дозволить вам зробити групове фото, або зняти відео без будь-якої допомоги.
Характеристики DK-3888:
Особливості та функції:
Габарити та вага
Комплектація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість секцій | 4 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Особливості | Вбудований рівень |
| Стан | Новий |
| Тип головки | 3D |
| Колір | Сірий |
| Тип | Трипод |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.365 кг г |
| Головка в комплекті | Да |
| Довжина в складеному стані | 360 мм |
| Комплектація | Штатив, тримач для мобільного телефона, чохол, паковання |
| Максимальна висота знімання | 102 см |
| Максимальна висота штатива | 1020 мм |
| Мінімальна висота знімання | 35 см |
| Технічний стан | справне |