2 649 ₴
Побутова техніка торгової марки Rainberg, вже встигла сподобатися нашим покупцям, чудовою якістю, стильним дизайном і доступною ціною.
Пилосос Rainberg 2500W зібрав у собі всі найкращі якості контейнерних пилососів.
Переваги:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 600 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 3.5 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Виробник | Rainberg |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Циклонний фільтр |