449 ₴
Чоловіча тактична багатофункціональна нагрудна сумка-слінг через плече із системою MOLLE з кордури!
Сумка виготовлена з міцної та надійної тканини Кордура 1000Д, зшита дуже міцно, витримує будь-які навантаження.
Найпрактичніша сумка на ринку, велика кількість відділень та кишень. Якість 100%
Характеристики:
Одна з найпопулярніших і практичних тактичних сумок, багато позитивних відгуків.
Замовляйте зараз.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Кордура |
| Виробник | Без бренду |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 22 см мм |
| Довжина | 53 см мм |
| Обсяг | 8 л мл |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Система підвіски Molle |
| Ширина | 18 см мм |