
999 ₴
Апарат для заточування ножів Camry CR 4469 – це незамінний помічник на кухні для будь-якої господині. Пристрій ефективно, швидко, а головне безпечно нагострить ножі і вони будуть як новенькі, такі ж гострі та блискучі. Електроточилка підходить для керамічних та металевих лез.
У даній моделі передбачена 2-ступінчаста система заточування-полірування. Вона може застосовуватися для ножиць та серрейторних ножів. Завдяки стильному дизайну точила стане справжньою прикрасою кухні і не займе багато місця. Також вона відрізняється легкою вагою та компактними розмірами, її легко зберігати та транспортувати.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 360 г |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 155 мм |
| Виробник | Camry |
| Стан | Новий |
| Тип | Точилка електрична |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 85 мм |