

599 ₴
Електроплита ViLgrand VHP161D black оснащена однією конфоркою потужністю 1500 Вт і управляється поворотним регулятором потужності.
Для додаткової безпеки модель має вбудований термостат, що дозволяє уникнути перегріву.
Плита оснащена термостатичним захистом від перегріву. Завдяки п’яти рівням регулювання температури можна вибрати ідеальну температуру для приготування різних страв.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Виробник | ViLgrand |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг г |
| Висота | 60 мм мм |
| Ширина | 215 мм мм |