499 ₴
Доглянута особа та волосся для будь-якого чоловіка – запорука успіху як і ділових сферах, і на особистих фронтах. Особливо ретельної турботи та опрацювання потребує борода, вуса, скронева область та потилиця.
Вона одночасно виконує роль машинки для стрижки волосся, стайлера, бритви та тримера. Широкий діапазон налаштувань довжини гребенів дозволить як злегка підрівняти волосся на голові та обличчі, так і створити ефект 3-денної щетини. Повний комплексний догляд за всією рослинністю на обличчі. А ще шикарний подарунок для будь-якого чоловіка.
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Виробник | Gemei |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |