Дуже м’яка і мила іграшка-антистрес. Можна використовувати як подушку, ще з нею дуже приємно обійматись!
Відмінний подарунок як для дорослого, так і для дитини.
Море позитивних емоцій буде забезпечено надовго!
Переваги:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 600 г |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 28 см |
| Довжина | 110 см |
| Матеріал | Плюш |
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Прання | Машинна/ручна |
| Тип іграшки | Птиця |
| Колір | Білий |
| Ширина | 40 см |