429 ₴
Сучасні ліхтарики, що працюють на основі світлодіодів, вже повністю витіснили з ринку класичні ліхтарі з лампами розжарювання.
Сьогодні користувачі висувають досить серйозні вимоги до ліхтариків, адже хочеться, щоб такий пристрій не підвів у найвідповідальніший момент.
Переваги:
Має величезний ресурс роботи. Дана модель ліхтарика здатна опрацювати від 30 до 50 тисяч годин. Все тому, що як джерело світла виступає світловий діод.
Споживає мінімальну кількість енергії, завдяки чому може довго працювати без підзарядки.
Має компактні розміри, а тому його можна брати з собою в подорожі, на рибалку і навіть просто постійно носити в кишені або рюкзаку.
Стійкий до ударів. Ліхтар компанії Hlv L811-20W-COB-1W зовсім не боїться ударів, вібрацій і навіть падінь.
Режими роботи:
Характеристики:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HLV |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості ліхтаря | Зарядка для телефону |
| Стан | Новий |
| Тип діода | COB |
| Тип заряду | USB |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 17.2 см мм |
| Режими роботи ліхтаря | Середній, Інтенсивний, Миготливий |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Товщина | 4.6 см мм |
| Ширина | 12.5 см мм |