Якісний будівельний рівень виготовлений з алюмінієвої основи та міцного удароміцного пластику. Є вбудована рулетка завдовжки 2,5 метри. На рулетці нанесені міліметрові та дюймові поділки. Вбудований лазер дозволяє проектувати на поверхню вертикальну, горизонтальну та хрестоподібну лінії на відстань до 15 метрів. Крім того, він оснащений лінійкою 15 см.
Характеристики:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Батарейки |
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Бульбашковий рівень | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 63 мм мм |
| Довжина | 205 мм мм |
| Лазерний діод | 650 нм |
| Ширина | 28 мм мм |