519 ₴
Напевно, багато хто користується машинками для стрижки. Це зручно – нікуди не треба ходити, перукар вдома. Плюс хороша економія на стрижках. Машинка для стрижки Gemei GM-1012 — інструмент професійного перукаря і чудовий помічник у разі, коли потрібно швидко і не виходячи з дому упорядкувати зачіску.
Звичайно ж, перукарська майстерність була, є і буде саме мистецтвом перетворення людей за допомогою маніпуляцій з їхнім волоссям, однак у наш стрімкий вік на зайвий візит до салону краси часом просто не вистачає часу. Якщо ваша зачіска не надто складна, освіжити та підрівняти її допоможе машинка для стрижки волосся.
Для її використання не обов’язково мати професійні навички перукаря – швидко підстригти себе або своїх близьких з такою машинкою не важко.
Характеристики машинки для стрижки:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Виробник | Gemei |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |