299 ₴
Машинка для стрижки Domotec MS-3304 – це чудовий пристрій для стильних стрижок вдома. Прилад допоможе заощадити гроші на походи в салони, якщо ваша стрижка не дуже хитромудра. Однак 4 знімні насадки для різної довжини стрижки забезпечать достатню різноманітність ваших образів. Леза машинки зроблені з нержавіючої сталі збезпечили їй надійність і довговічність служби. Прилад дуже зручно зберігати завдяки наявності невеликої петельки на корпусі.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Виробник | Domotec |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |